2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Dodane 01 czerwca 2024

Handlowiec ds.Kompleksowych Termomodernizacji-Podstawa+Premia+Samochód

Wynagrodzenie

10 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży źródeł ciepła i termoizolacji. Stawiamy na profesjonalizm, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi.

ZAPEWNIAMY BAZĘ KLIENTÓW - gwarantujemy już umówione spotkania (praca na gotowych leadach)

Gwarantujemy pakiet wdrożeniowy składający się z dwóch części:

  • część teoretyczna - dowiesz się wszystkiego od strony technicznej

  • część praktyczna - nauczymy Cię rozmawiać z klientami, dzięki odbyciu wizyt u naszych klientów z doświadczonymi handlowcami

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie kompleksowych termomodernizacji

  • odbywanie spotkań z klientami indywidualnymi

  • edukacja klientów, dobór odpowiednich rozwiązań oraz zawieranie umów

  • przygotowanie wycen i ofert na podstawie naszych wzorów

  • raportowanie prowadzonych działań

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność)

  • entuzjazm i pozytywne nastawienie

  • mile widziane doświadczenie w branży OZE

To oferujemy

  • stałe miesięczne wynagrodzenie - od 6 tysięcy netto

  • atrakcyjny system prowizyjny - Twoje wynagrodzenie zależy tylko od Ciebie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • od pierwszego dnia pracy samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz kartę paliwową

  • narzędzia niezbędne do pracy - laptop i telefon

  • szkolenie wdrożeniowe - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu teoretycznym i praktycznym

  • regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe - nie będziesz stał w miejscu!

  • know-how z zakresu skutecznej sprzedaży

  • bieżące wsparcie merytoryczne i back office od wszystkich formalności

  • dodatkowe konkursy sprzedażowe

  • pracę w zgranym i pozytywnym zespole

  • wyjazdy integracyjne i biuro w dobrej lokalizacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 919058691