2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
SERWIS KOP
Dodane 17 czerwca 2024

Handlowiec - praca stacjonarna Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Serwis Kop poszukuje pracownika na stanowisko: HANDLOWIEC

MIEJSCE PRACY: Rzeszów, ul. Podkarpacka 57A

PODSTAWOWE ZADANIA:

• rozwijanie sprzedaży części zamiennych w sektorze maszyn budowlanych

• pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych

• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych u istniejących odbiorców

• zapewnienie klientom przed i posprzedażowego wsparcia

• budowanie trwałej relacji z klientami

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• komunikatywność / dynamizm

• zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów

• orientacja na klienta, dążenie do realizacji zamierzonych celów

 • znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem

• posiadanie podstawowej wiedzy na temat budowy maszyn budowlanych – będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• atrakcyjny system premiowania zależny od wypracowanej sprzedaży

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pracę w stabilnej rozwijającej się firmie

• możliwości rozwoju zawodowego

• przyjazna atmosferę i swobodę działania

Tygodniowy system pracy w godzinach 8-16 lub 9-17 (soboty wolne).

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 921164795