2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Puck
Dodane 22 maja 2024

Handlowiec- Doradca Klienta (branża hydrauliczna)

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MI-KA Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisku Handlowiec (odział Puck)

Zakres obowiązków

-Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,

-Doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów,

-Podejmowanie działań sprzedażowych mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów,

-Dbanie o estetykę ekspozycji sklepowych,

-Przyjmowanie towaru.

Wymagania:

-Wysoka kultura osobista,

-Dobra organizacja pracy,

-Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

-Chęć do nauki i stałego rozwoju,

-Zdolność nawiązywania kontaktów z klientami,

-Znajomość obsługi komputera,

-Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-rozwój osobisty.

-interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnią tradycją,

Mile widziane:

-Prawo jazdy kat. B,

-Doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku.

Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w handlu, umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz umiejętność obsługi programu Subiekt Nexo

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr: 60*******04 oraz do składania CV w formie elektronicznej.

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 920101515