2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piekary Śląskie
Dodane 16 kwietnia 2024

Handlowiec – Doradca Klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Szukamy Doradcy/Doradczyni Klienta do Salonu Sprzedaży

Liderwood, dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w handlu deskami kompozytowymi i akcesoriami na tarasy, elewacje oraz ogrodzenia, poszukuje Doradcy Klienta do nowo otwartego Salonu Sprzedaży w Warszawie!

Praca stacjonarna (Piekary Śląskie, Zakładowa 9)

Umowa o pracę / Umowa zlecenie / B2B

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta stacjonarnego oraz telefonicznego

  • Tworzenie wycen i negocjacje z klientami

  • Doradztwo techniczne

  • Zarządzanie salonem sprzedaży, w tym dbanie o należytą czystość i aktualną ekspozycję

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Samodzielność i kreatywność w działaniu

  • Dobra organizacja i chęć do pracy

  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz kontakt z ludźmi

  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy

  • Atrakcyjne premie

  • Profesjonalne narzędzia pracy, m.in. telefon i laptop

  • Spotkania integracyjne

  • Paczki świąteczne

  • Brak dress code'u

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie! CV prosimy przesyłać przez OLX.

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 910303462