Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 23 września 2024

Handlowiec, doradca klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

"Fajna Klima" poszukuje Handlowca!

Jeśli:

Jesteś pełen entuzjazmu i pasji do branży klimatyzacyjnej,

Lubisz nawiązywać relacje i potrafisz przekonywać swoim uśmiechem,

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bądź chcesz rozwijać się w tym obszarze,

Jesteś samodzielny, ale jednocześnie świetnie współpracujesz w zespole,

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Co oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawowe oraz system prowizyjny motywujący do osiągania wyższych celów,

Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich preferencji,

Szkolenia i wsparcie w rozwijaniu kompetencji z zakresu klimatyzacji,

Pracę w dynamicznym zespole, gdzie doceniamy pomysły i inicjatywę,

Benefity pozapłacowe.

Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop)

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

Doradztwo klientom w zakresie rozwiązań klimatyzacyjnych,

Opracowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych,

Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

Utrzymywanie relacji z nowymi i obecnymi klientami.

Wymagania:

Doświadczenie w branży klimatyzacyjnej (mile widziane, ale nie konieczne),

Umiejętność skutecznego komunikowania się i budowania relacji,

Inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

Bardzo dobra znajomość komputera

·        Umiejętność organizacji własnej pracy

·        Odpowiedzialność i kultura osobista

Jeśli jesteś gotów/a na nowe wyzwania, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku i być częścią innowacyjnej firmy klimatyzacyjnej, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: biuro ,małpa, fajnaklima.pl z tematem "Handlowiec - Twoje Imię i Nazwisko" lub przez formularz olx. Mile widziany wraz z CV krótki opis swojej osoby,5-6 zdań.

Z poważaniem, Zespół Fajna Klima

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 920116415