2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Śląskie
  6. Zarządzanie projektami - Rybnik
Dodane 12 kwietnia 2024

Handlowiec d/s radiokomuniacji

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

HANDLOWIEC ds. RADIOKOMUNIKACJI

Praca w zespole w firmie obecnej w branży telekomunikacyjnej od ponad 20 lat.

Zakres obowiązków:

- realizacja i raportowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz przygotowywanie ofert (w tym opartych o PZP),

- budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi Klientami,

- przygotowanie i negocjowanie umów z Klientami,

- stale monitorowanie rynku i analiza potrzeb Klientów,

- koordynacja i uzgodnienia techniczne w zakresie prowadzonych projektów,

- doradztwo w zakresie produktów i serwisu.

Wymagania:

- wykształcenie średnie, mile widziana branża telekomunikacji lub elektroniki

- doświadczenie w przygotowywaniu ofert w oparciu o ustawę PZP,

- doświadczenie w zarządzaniu projektami,

- doświadczenie w sprzedaży i technologii radiokomunikacyjnej: DMR, TETRA, CDMA, GSM będzie dodatkowym atutem,

- predyspozycje handlowe, zdolności negocjacyjne, doskonałe umiejętności komunikacyjne,

- umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych,

- gotowość do kilkudniowych wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych),

- język angielski na poziomie komunikatywnym,

- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godz. 7:45-16:00 (w piątki 7:45-14:45) lub B2B,

- praca w siedzibie firmy z możliwością kilkudniowych wyjazdów służbowych,

- możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach (również zagranicznych), targach i seminariach branżowych,

- stałe wynagrodzenie oraz premie/prowizje sprzedażowe,

- samochód służbowy po okresie próbnym.

O nas:

   Firma IP Connect Sp.z o.o. (dawniej Aksel-Net) jest integratorem systemów radiokomunikacyjnych i teleinformatycznych. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się projektowaniem, instalacją, wdrożeniem, konserwacją i naprawami cyfrowych systemów radiokomunikacyjnych DMR i TETRA. Oferujemy na bazie tych technologii systemy lokalizacji wewnątrz budynków oraz oparte o GPS. Projektujemy i wdrażamy cyfrowe systemy trankingowe TetraNode. Nasza kadra inżynierska zapewnia wsparcie techniczne dla Klientów w każdej fazie realizacji inwestycji. Dysponujemy własną siecią TETRA przeznaczoną do prób i testów wdrażanych systemów. Prowadzimy serwis sprzętu radiokokokunikacyjnego. Nasze ekipy montażowe zajmują się instalacją anten oraz ich późniejszym serwisem na terenie całego kraju. Od kilkunastu lat ściśle współpracujemy z holenderską firmą Rohill. Jesteśmy również partnerem firm Airbus oraz T-CZ.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 826595117