2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Brodnica
Dodane 16 kwietnia 2024

Handlowiec branży budowlanej - praca stacjonarna

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów "PREFABET-KURZĘTNIK" Sp. z o.o. w Kurzętniku

w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec branży budowlanej

Miejsce pracy: Kurzętnik

Zakres obowiązków:

·         kontakt i obsługa klientów

·         budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami

·         przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych i realizacja zamówień

·         dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

·         mile widziane wykształcenie średnie budowlane

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         znajomość pakietu MS Office

·         komunikatywność, dokładność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

·       praca stacjonarna od poniedziałku do piątku 7-15

·         atrakcyjne wynagrodzenie plus premia uznaniowa

·         dofinasowania z ZFŚS

·         możliwość rozwoju

·         wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych pracowników

·         możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów PREFABET-KURZĘTNIK Sp. z o.o. z siedzibą 13-306 Kurzętnik ul. Dworcowa 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 912125422