2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wołomin
Dodane 09 kwietnia 2024

Handlowiec art. fryzjerskie Warszawa i okolice ( także mężczyzna )

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Hurtownia fryzjerska KERN zatrudni handlowca (najchętniej mężczyznę)

UWAGA: handlowiec porusza się samochodem dostawczym Renault Trafic, prosimy w szczególności Panie o dokładne zapoznawanie się z treścią ogłoszenia.

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów ( salony fryzjersko-kosmetyczne)

- opieka nad naszymi odbiorcami

- bezpośrednie dostarczanie towaru do klientów

- obszar działania to okolice: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Maz. Pruszków, Grodzisk Maz.

Oczekujemy:

- komunikatywności,

- umiejętności w poruszaniu się samochodem dostawczym (kat. B) Renault Trafic

- prawa jazdy,

- doświadczenia w handlu,

- obsługi komputera

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pełen etat,

- podstawę + prowizję,

- samochód dostawczy (kat. B) Renault Trafic

- telefon

- tablet

CV + zdjęcie w temacie z DOPISKIEM: Warszawa Handlowiec

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 733904764