2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Janki
H&M
Dodane 30 kwietnia 2024

H&M Praca, Doradca/Doradczyni Sprzedaży, Janki

Lokalizacja

Janki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska

Rola Doradcy/Doradczyni Sprzedaży może być przyjemnym sposobem zarabiania pieniędzy, szansą na naukę i rozwój lub początkiem kariery na całe życie w dużej i dynamicznej firmie modowej. ​

Za co odpowiadasz:

  • W swoich działaniach zawsze stawiasz Klientów w centrum uwagi – udzielasz im pomocy i dzielisz się z nimi swoją wiedzą na temat mody i produktów.

  • Pracując zgodnie ze standardami H&M, wspierasz zespół w utrzymaniu porządku na sali sprzedaży, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe.

  • Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności do współpracy w zespole, aktywnie przyczyniasz się do jego wzmacniania i budowania dobrej atmosfery w pracy.

Kwalifikacje

Wartością dla nas jest twoja elastyczność i zdolność dostosowywania się do zmieniających się okoliczności. Wierzymy, że potrafisz przejmować inicjatywę oraz szybko i skutecznie reagować na potrzeby klientów.

Jakich osób poszukujemy:

  • Przyjaznych,

  • Towarzyskich,

  • Pozytywnych i chętnych do nauki,

  • Graczy zespołowych, lubiących pracować w środowisku wielozadaniowym,

  • Przedsiębiorczych i gotowych do myślenia nieszablonowego.

Dodatkowe informacje

Oferujemy pracę w niepełnym wymiarze godzin. Aplikuj, przesyłając swoje CV tak szybko, jak to możliwe.

Benefity

Wszystkim pracownikom Grupy H&M oferujemy atrakcyjne benefity oraz szerokie możliwości rozwoju na całym świecie. Każdy z naszych pracowników otrzymuje pracowniczą kartę rabatową, którą może wykorzystać we wszystkich markach Grupy H&M w sklepach stacjonarnych i online. Marki objęte rabatem to H&M (w tym Beauty i Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. Oprócz rabatu pracowniczego wszyscy nasi pracownicy objęci są programem H&M Incentive Program — HIP.

Dodatkowo oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Program szkoleń wstępnych i rozwojowych,

  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,

  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,

  • Bonusy za polecenie nowych pracowników,

  • Aplikację do nauki języków obcych,

  • Dopłatę do karnetów sportowych,

  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.

Poza globalnymi benefitami wszystkie nasze lokalne rynki oferują różnorodne, konkurencyjne dodatki i świadczenia. Należy jednak pamiętać, że mogą się one różnić w zależności od formy zatrudnienia i kraju.

Inclusion & Diversity

H&M jest częścią Grupy H&M. W Grupie H&M dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć i utrzymywać inkluzywne, zróżnicowane i godziwe miejsca pracy w całej naszej organizacji. Nasze zespoły powinny składać się z różnorodnych jednostek, które aktywnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Posiadanie zróżnicowanej kadry pracowniczej ma pozytywny wpływ na to, jak radzimy sobie z wyzwaniami, jak postrzegamy możliwości i w jaki sposób nawiązujemy relacje z naszymi współpracownikami oraz klientami na całym świecie. Stąd też wszystkie aspekty różnorodności brane są pod uwagę w naszym procesie rekrutacyjnym.

Dążymy do zachowania uczciwego i równego procesu rekrutacyjnego, dlatego też uprzejmie prosimy o niezałączanie listów motywacyjnych do aplikacji, ponieważ często zawierają one informacje, które w łatwy sposób mogą wywołać niezamierzoną stronniczość.

Opis firmy

H&M to marka odzieżowa, która oferuje najnowsze trendy i inspiracje od modnych ubrań i wyjątkowych kolekcji stworzonych we współpracy z projektantami po przystępne cenowo dodatki. Naszą koncepcją biznesową jest zrównoważona moda i najwyższa jakość w najlepszej cenie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 904119594