2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
PCC
Dodane 22 kwietnia 2024

Grupa PCC / Pracownik oczyszczalni ścieków

Wynagrodzenie

4 700 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownika oczyszczalni ścieków / Aparatowego.

Profil

  • dyspozycyjność (praca w na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • uczciwość i pracowitość.

Zadania

  • nadzorowanie procesów technologicznych,

  • prowadzenie operacji rozładunku, magazynowania,

  • pobieranie próbek technologicznych,

  • obsługa urządzeń do odwadniania osadu.

Oferta

  • możliwość przyuczenia do zawodu (szkolenia stanowiskowe i uprawnienia: suwnice, żurawie, podesty, wózki widłowe),

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie i premie kwartalne płatne w terminie,

  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świąt,

  • zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • karta Multisport, boisko i siłownia na terenie firmy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 742634289