2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Korzenna
Dodane 30 kwietnia 2024

Grupa GRAND zatrudni Konstruktora/Technologa

Lokalizacja

Korzenna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna GRAND zatrudni na bardzo dobrych warunkach KONSTRUKTORA/TECHNOLOGA.

Lokalizacja: zakład obróbki metalu CNC w Korzennej

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • modelowanie 3D oraz tworzenie dokumentacji warsztatowej)

  • obsługa technologiczna procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn

  • praktyczna znajomość programów do projektowania – SolidWorks, Inventor

  • doświadczenie na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

Prosimy o składanie podań osobiście w naszej siedzibie: 33-322 Korzenna 91 lub na adres e-mail.

Lokalizacja

Korzenna,

Małopolskie

Małopolskie, Korzenna
ID: 682370155