2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Szczecin
  7. Zarządzanie produkcją - Gumieńce
Dodane 15 kwietnia 2024

Group Leader w obszarze produkcji aparatów zausznych

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Pracując z nami otrzymasz:

  • umowę o pracę na czas określony w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży (mamy już prawie 120 lat, a ciągle rośniemy i rozwijamy się);

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku wśród najnowszych technologii oraz produktów do aparatów słuchowych;

  • pomoc we wdrożeniu w nowe obowiązki oraz szkolenia;

  • możliwość rozwoju umiejętności liderskich na wyższym poziomie;

  • rozwój kompetencji miękkich i umiejętności analitycznych

  • szereg benefitów (m.in. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowania do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi autobusami)

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • nadzór nad realizacją procesów produkcyjnych,

  • kierowanie zespołem pracowników, planowanie ścieżek rozwoju i przeprowadzanie ocen okresowych,

  • planowanie zasobów ludzkich, materiałowych,

  • kontrola realizacji wskaźników związanych z wydajnością procesów,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • nadzór nad tworzeniem instrukcji, procedur i regulaminów,

  • dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy na stanowiskach pracy,

  • współpraca z działami wspierającymi produkcję,

  • rozwiązywanie problemów personalnych, procesowych i organizacyjnych występujących w podległym obszarze.

Idealnie jeśli:

  • masz minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku zw. z zarządzaniem ludźmi,

  • masz wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne,

  • posiadasz umiejętność budowania zespołu w dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym,

  • z łatwością posługujesz się komputerem w zakresie MS Office oraz masz umiejętność analizy danych,

  • znasz systemy ERP (QAD)  - mile widziane,

  • jesteś zaznajomiony z zagadnieniami Lean Manufacturing,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 910510943