2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Przymorze Wielkie
Dodane 26 maja 2024

Groomer / psi fryzjer

Wynagrodzenie

2 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Wielkie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako groomer

  • Doświadczenie w rozmowach z klientem

Obowiązki:

  • Strzyżenie zgodne z naszymi standardami

  • Sprzątanie po pracy

  • Reszta zgodna z regulaminem salonu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie;

  • Od 30% UoP, UZ

  • Od 40% do... (B2B, WŁASNA JDG)

  • Bardzo, bardzo duże możliwości rozwoju.

Uwaga!

Czworonogi szukają samodzielnego groomera !

A My, szukamy możliwie doświadczonego, samodzielnego groomera, do pracy w naszym salonie w Gdańsku.

Na uzgodnioną ilość pracy zlecenia, B2B, UoP 1/8,1/4,1/2,3/4. Wątpimy by ponad etat był możliwy, ponieważ salon jest nie duży, więc nie chcemy wpychać dwóch groomerów jednocześnie. Staramy się zapewnić komfortowe warunki. Jednak wszystko do uzgodnienia.

Praca na dobrych narzędziach, bezprzewodowych maszynkach, wannie/stole z podnośnikiem.

Mamy fajnych klientów.

Mamy klimatyzację, dbamy o to by pracowało się dobrze. Czegoś potrzebujesz do pracy - jesteśmy otwarci na propozycje.

Jesteś sam/sama, nikt nad Tobą nie stoi, sam/sama tak na prawdę decydujesz kiedy i ile pracujesz.

Mamy szczerze w porządku podejście, dopóki ktoś jest w porządku wobec nas, oraz bardzo konkurencyjne warunki finansowe - zależne od wybranej formy zatrudnienia.

Grunt to doświadczenie, choć istnieje możliwość doszkolenia dla konkretnych ras.

Bardziej od tego ile masz lat, czy w ilu salonach pracowałaś/pracowałeś - interesuje nas efekt Twojej pracy oraz zdolności do rozmowy z klientami.

Jesteśmy nie dużą firmą, tak ma zostać. Dbamy o klientów, dbamy o swoich. Nie zostaniesz trybikiem w spółce.

Groomerze - z nami poczujesz się lepiej! :)

Wyślij nam kilka swoich prac na podany adres e-mail, jeżeli uznamy że spełnia normy naszej jakości zaprosimy Cię do naszego drugiego salonu w Gdyni - Mary Puppins, damy Ci modela do zrobienia, jak się nadasz, ustalamy warunki - i witamy na pokładzie!

Autentyczność ogłoszenia możesz sprawdzić dzwoniąc do salonu Dog elite lub Mary Puppins bezpośrednio z wizytówki w Google.

Jednak proces rekrutacji wygląda jak opisany powyżej :)

Więcej o nas na:

WWW.DOGELITE.PL

WWW.MARYPUPPINS.PL

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Wielkie
ID: 921005108