2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Dolnośląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Wrocław
  7. Rehabilitacja i masaż - Krzyki
Dodane 20 maja 2024

Green Tea Spa zatrudni Terapeutkę Spa

Wynagrodzenie

30 - 58 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Green Tea Spa zatrudni Terapeutkę Spa.

Praca w niepełnym wymiarze godzinowym

  • 15-30 godz / tydzień

  • praca popołudniami i w soboty

  • wolne niedziele i poniedziałki

  • poza tym grafik dostosujemy do Twojej dyspozycyjności

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie masaży relaksacyjnych

  • wykonywanie rytuałów na ciało z peelingami

  • wykonywanie rytuałów pielęgnacyjnych twarzy

Jeśli nie są Ci znane zabiegi pielęgnacyjne twarzy - chętnie Cię z nich przeszkolimy lub nie będziesz ich wykonywać.

Zapewniamy:

  • szkolenie wstępne, które da Ci pewność i swobodę wykonywania Twoich pierwszych masaży i rytuałów w Green Tea Spa

  • pracę w prestiżowym miejscu, nagradzonym m.in. przez Spa Prestige Awards 2020 komfortowe warunki pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i podstawa

  • miłą atmosferę w zespole profesjonalistów

  • mundurek roboczy oraz jego serwis (pranie)

  • gwarancje dużej ilości Klientów

  • elastyczny grafik dostosowany do preferencji i możliwości

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu masaży

  • wykształcenie kierunkowe (masaż, odnowa biologiczna, fizjoterapia)

  • zaangażowanie i empatia

  • wysoka kultura osobista

  • pozytywne nastawienie do ludzi i pracy

  • chęć zdobywania nowych umiejętności i rozszerzania kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o opisanie swojego doświadczenia zawodowego oraz przesłanie CV poprzez formularz OLX.PL

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 919580890