2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kielce
Dodane 10 kwietnia 2024

Grafik komputerowy - PRACA W SIEDZIBIE FIRMY

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów graficznych,

  • Tworzenie logotypów,

  • Odwzorowywanie grafiki,

  • Projektowanie i tworzeniem treści marketingowych, grafik i materiałów wizualnych

    dla różnych mediów, w tym druku,

  • Odpowiedzialność za jakość projektów,

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • Przygotowywanie plików do druku oraz sprawdzanie poprawności technicznej materiałów graficznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • Portfolio,

  • Znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel DRAW i grafiki wektorowej,

  • Kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o detale,

  • Znajomość zasad kompozycji graficznej oraz aktualnych trendów w projektowaniu,

  • Samodzielność oraz własna inicjatywa,

  • Terminowość i doskonała organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju,

  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole,

  • Pracę stacjonarną w naszym biurze pełnym wymiarze czasu pracy

  • Realny wpływ na rozwój firmy i produktów

  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910760817