2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Zakopane
Dodane 11 maja 2024

Gościniec Kuźnice zatrudni menagera obiektu.

Wynagrodzenie

36 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję osoby na stanowisko Menager obiektu restauracyjno-wypoczynkowego Gościniec Kuźnice w Zakopanem.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem w czasie pracy, układanie grafików i pilnowanie ich przestrzegania;

  • rozwiązywanie nagłych sytuacji związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obiektu;

  • cykliczne kontrolowanie jakości potraw i porządku na sali;

  • nadzorowanie stanu technicznego lokalu i zlecanie napraw;

  • rozliczanie kasy;

  • zamawianie towaru poprzez system magazynowy, rejestracja strat, inwentaryzacje;

  • monitorowanie trendów i działań konkurencji;

  • obsługa apartamentów (Booking) Idosell (dokonywanie rezerwacji, prowadzenie korespondencji z gośćmi, aktywna sprzedaż produktu).

    Wymagane min 2. lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

    Atrakcyjne wynagrodzenie. Umowa o pracę lub kontrakt B2B.

    Aplikację z CV proszę przesyłać na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Na Krupówkach Sp. z o. o. dobrowolnie udostępnionych moich danych osobowych, zawartych w przekazanych dokumentach, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy.  /podpis osoby składającej oświadczenie/

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 883741405