2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 24 maja 2024

Gorzów Wlkp. - praca w biurze

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Firma TRADEMAN Sp. z o.o. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Pracownik/Administracja Biurowa z dobrą znajomością języka niemieckiego. Jeśli jesteś odpowiedzialny/a, komunikatywny/a, zorganizowany/a i masz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku biurowym, to ta praca jest dla Ciebie.

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Obowiązki:

Obsługa telefoniczna i korespondencja mailowa

Kontakt z pracownikami

Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja

Koordynacja spotkań

Przygotowywanie zamówień biurowych i utrzymanie zapasów

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego

Umiejętność obsługi urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner)

Dobra organizacja czasu pracy

Dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

Przyjazną atmosferę pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV .

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 920713084