2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kujawsko-pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kawęcin
Dodane 05 kwietnia 2024

Główny ZOOTECHNIK - Specjalista DS hodowli bydła

Wynagrodzenie

9 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kawęcin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Gospodarstwo Rolne Hendripol Sp.z.o.o zatrudni pracownika na stanowisko:

Główny ZOOTECHNIK - SPECJALISTA DS. HODOWLI BYDŁA

Zakres obowiązków głównego zootechnika:

  • pełna odpowiedzialność za produkcję i zdrowotność stada krów mlecznych (400 sztuk) oraz zdrowotność i przyrost młodzieży (450 sztuk)

  • zarządzanie pracownikami w celu poprawy ich efektywności

  • codzienny nadzór - Lely roboty

  • współpraca z lekarzami weterynarii w zakresie rozrodu i utrzymania zdrowotności zwierząt (obecność przy leczeniu),

  • współpraca z inseminatorem oraz korektorem racic (selekcja zwierząt do inseminacji i korekcji racic, w razie konieczności pomoc przy wykonaniu zabiegu),

  • organizacja oraz nadzór nad chowem i hodowlą bydła mlecznego;

  • planowanie i realizacja zadań produkcyjnych i hodowlanych;

  • prowadzenie dokumentacji hodowlanej stada

  • zarządzanie stadem

    Wymagania:

  • znajomość żywienia bydła wysokowydajnego

  • znajomość programów zarządzania stadem

  • dokładność i skrupulatność;

  • wykształcenie wyższe: zootechniczne lub weterynaryjne;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy;

  • DOŚWIADCZENIE w zarządzaniu stadem

  • prawo jazdy B

Oferujemy:

  • umowę o pracę/ kontrakt

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość zamieszkania.

Wynagrodzenie zależne od formy zatrudnienia oraz posiadanego doświadczenia / umowa o pracę lub B2B

Nie odpowiadamy na sms-y.

Lokalizacja

Kawęcin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kawęcin
ID: 775905590