2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Pakość
Dodane 18 kwietnia 2024

Główny Technolog

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pakość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko:

GŁÓWNY TECHNOLOG

Od kandydata oczekujemy:

- Wykształcenie techniczne – mechaniczne lub pokrewne.

-  Min. 5 lat pracy na stanowisku technologa

- Umiejętność pracy z systemem ERP

- Znajomość technologicznych procesów obróbki skrawaniem (frezowanie toczenie)

- Znajomość technologicznych procesów obróbki plastycznej blach na zimno

- Dbałość o czytelność i poprawność wprowadzanych rozwiązań technicznych

- Umiejętność negocjacji, samoorganizacja pracy własnej, odpowiedzialność

- Orientacja na realizację celu, rzetelności i terminowość w realizacji zadań

- Umiejętność przewidywania następstw podejmowanych decyzji i zapisów

-  Analizowanie problemów źródłowych oraz inicjowanie odpowiednich działań korygujących

– język angielski – mile widziany

Opis stanowiska pracy:

- Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji dot. procesów technologicznych dla uruchomionych wyrobów i usług

- Typowanie operacji, które z braku zdolności produkcyjnych należy wykonać w kooperacji oraz opracowanie dla nich warunków technicznych wykonania i odbioru

- Nadzór nad opracowywaniem szczegółowych instrukcji technologicznych

- Sprawdzanie i zatwierdzanie procesów technologicznych opracowanych przez podległych pracowników

- Opracowywanie materiałów do przeprowadzenia analizy kierunków modernizacji technologii i wynikających z nich inwestycji

- Przygotowywanie danych do kalkulacji kosztów procesów technologicznych

- Nadzorowanie prawidłowości przebiegu procesu zmian technologicznych

- Określanie możliwości technologicznych

- Doskonalenie, optymalizacja istniejących procesów technologicznych (narzędzia operacje organizacja)

- Współpraca z działem produkcji w zakresie technologicznym

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- umowę o pracę

- wynagrodzenie od 9000,00 do 10.000,00zł brutto + dodatek funkcyjny 1000,00zł +  premia do 20%

Benefity: - dofinansowanie zajęć sportowych - spotkania integracyjne - preferencyjne pożyczki - parking dla pracowników - paczki świąteczne - program rekomendacji pracowników - możliwość uzyskania uprawnień - pikniki rodzinne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018, poz. 1000, późn. zm.)"

Lokalizacja

Pakość,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Pakość
ID: 912642173