2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Świętokrzyskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Starachowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Główny specjalista / Główna specjalistka ds. energetycznych

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Co oferujemy:

  • umowa o pracę

  • pełen etat

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży, inwestycji i remontów.

  • organizacja gospodarki remontowej.

  • wydawanie warunków technicznych.

  • nadzór nad wdrażaniem przepisów Dozoru Technicznego Urzędu Regulacji Energetyki.

  • zapewnienie warunków do prowadzenia właściwej gospodarki paliwowo- energetycznej oraz nadzór w tym zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym.

  • doświadczenie zawodowe w zakresie gospodarki energetycznej, inwestycji.

  • umiejętność kierowania zespołem.

  • wskazane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją  i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji powyżej 1 kV

  • umiejętność komunikacji z klientami.

  • umiejętność pracy w zespole, planowania własnej pracy oraz dbałość o bezpieczeństwo

  • prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 913630843