2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Starogard Gdański
Dodane 29 kwietnia 2024

Główny Mechanik / ZPHU POLMET mgr inż. Henryk Kinder

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczno - inżynieryjne

- doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata

Obowiązki:

- dbanie o sprawność parku maszynowego w zakładzie, nadzór, naprawy, kontrola

- przeprowadzanie napraw i remontów maszyn

- konserwacje i naprawy bieżące maszyn i urządzeń

  • Sprawozdania do Gus, gospodarka odpadami, ochrona środowiska

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- dobre warunki pracy i płacy

 Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 685628059