2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Legnica
Dodane 11 czerwca 2024

Księgowy/Księgowa

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Auto-Salon Dejon & Dąbrowski Sp. z o.o. z siedzibę w Legnicy, zatrudni KSIĘGOWĄ/KSIĘGOWEGO.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 - księgowanie dokumentów - faktury kosztowe

- bieżąca analiza kont księgowych

- uzgadnianie rozrachunków

- prowadzenie ewidencji środków trwałych

WYMAGANIA:

- doświadczenie w zawodzie

- znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

- mile widziana znajomość programu e-nova

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

OFERUJEMY:

 - miłą i przyjazną atmosferę w firmie z wieloletnim doświadczeniem

- wsparcie w obsłudze programu księgowego ( mile widziane doświadczenie w obsłudze e-nova)

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 918668490