2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biała Podlaska
Dodane 30 maja 2024

Główny Koordynator ds. Spotkań Informacyjnych

Wynagrodzenie

4 200 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Głównego Koordynatora ds. Spotkań Informacyjnych, która dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizację oraz zarządzanie spotkaniami informacyjnymi w woj. Lubelskim.

Obowiązki:

  • Planowanie i koordynowanie spotkań informacyjnych.

  • Tworzenie harmonogramów oraz nadzór nad ich realizacją.

  • Współpraca z różnymi działami w celu zapewnienia płynnego przebiegu spotkań.

  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych i prezentacji.

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za logistykę i techniczną stronę spotkań.

  • Monitorowanie i analizowanie feedbacku uczestników spotkań.

  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta i profesjonalną atmosferę spotkań.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Znajomość narzędzi do planowania i zarządzania projektami.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4 200 zł netto.

  • Służbowy telefon i samochód.

  • Bonusy i premie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach.

  • Dodatkowe benefity (karta sportowa, szkolenia).

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk "Aplikuj" .

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 918663227