2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bukowiec
Dodane 06 maja 2024

Głównego Mechanika Maszyn Rolniczych Zatrudnię

Wynagrodzenie

9 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bukowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyZapraszamy seniorów

Opis

Gospodarstwo Rolne zatrudni GŁÓWNEGO MECHANIKA

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe

  • elastyczną formę zatrudnienia / umowa o pracę, zlecenie, B2B /

  • wyposażony warsztat

  • możliwość ciągłego rozwoju

  • szkolenia

  • zakwaterowanie

  • ubezpieczenie grupowe

  • benefity

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny

  • pracowitość, sumienność, punktualność

  • LOJALNOŚĆ

  • dobra organizacja czasu pracy

  • prawo jazdy kat. B, T

Opis stanowiska:

  • przeglądy, naprawa i konserwacja maszyn będących własnością gospodarstwa

  • wykonywanie zleconych usług serwisowych i naprawczych w warsztacie, jak i w terenie dla klientów zewnętrznych

  • współpraca z dostawcami towarów i części

  • zarządzanie podległym personelem

Szukamy ludzi zaangażowanych, lojalnych chcących zarabiać dobre pieniądze za dobrą i uczciwą pracę.

Osoby zainteresowane i spełniające oczekiwania zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Bukowiec,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bukowiec
ID: 915213464