2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Gliwice
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

GLIWICE; Pracownik Ochrony - kwalifikowany.

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Spółka zatrudni na stanowisko: Kwalifikowany Pracownik ochrony, Niepełnosprawni - z grupą znaczną i umiarkowaną (ale nie koniecznie), osoby na etacie (pełnym) chcącym ,,dorobić'', studenci (uczniowie).

Miejsce pracy: Gliwice.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenia.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • nadzór i prawidłowa realizacja wymogów kontrahenta,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • obsługa komputera.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w branży ochrony,

- Wpis na kwalifikowanego pracownika ochrony, (dawna licencja - warunek konieczny)

- Niekaralność

- Sumienność w wykonywaniu obowiązków

- Zatrudniamy również na zastępstwo zgodnie art. 738 K.c. i wyrokiem SN z dnia 26 listopada 1998 r., I PKN 458/98.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu; 78*******14 Pan Adam H.

lub o przesłanie CV za pomocą portalu lub na adres e-mail: sekretariat(at)hetman-polska.pl

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 591530432