2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Słońsk
Dodane 23 maja 2024

Glazurnik / Kafelkarz Praca od zaraz!!

Wynagrodzenie

29 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego glazurnika do pracy przy realizacji różnorodnych projektów remontowych i budowlanych na terenie województwa lubuskiego (Słońsk) i okolice. Kandydat będzie odpowiedzialny za układanie płytek ceramicznych, gresowych oraz kamienia naturalnego w pomieszczeniach komercyjnych i mieszkalnych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie powierzchni do układania płytek (gruntowanie, wyrównywanie).

  • Układanie płytek według projektu technicznego.

  • Wykonywanie fugowania, docinanie płytek.

  • Kontrola jakości wykonanych prac.

  • Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Narzędzia oraz materiały niezbędne do wykonywania pracy.

  • Przyjazną atmosferę w zespole.

  • Zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania pracy.

Aplikacja: Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48**********02 Termin nadsyłania aplikacji upływa 30 maja 2024 roku.

Lokalizacja

Słońsk,

Lubuskie

Lubuskie, Słońsk
ID: 920435438