2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 11 kwietnia 2024

Geodeta/Asystent Geodety

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

- geodezyjna obsługa inwestycji drogowych i kubaturowych

- sporządzanie map do celów projektowych, map inwentaryzacji podwykonawczej oraz map z podziałem projektu nieruchomości

- pomiary z wykorzystaniem instrumentów geodezyjnych i ich opracowanie

Wymagania:

- wyższe lub średnie wykształcenie geodezyjne

Mile widziane:

- uprawnienia geodezyjne w zakresie 4 lub 1 - atut dodatkowy

- uprawnienia geodezyjne w zakresie 2 lub 7 - atut dodatkowy

- doświadczenie zawodowe oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

· udział w realizacji ciekawych projektów,

· wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, premie

· dofinansowanie do karty MultiSport,

· opieka medyczna,

·  liczne, wartościowe spotkania integracyjne,

·  praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911041923