2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Białystok
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 11 kwietnia 2024

"Gęba w niebie"- Kucharz- Burgery i Pizza

Wynagrodzenie

25 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z sezonem letnim powiększamy nasz zespół w "Gębie w niebie" przy ulicy Świętojańska 21.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na kuchni (głównie przy przygotowaniu pizzy i burgerów)

  • umiejętność pracy w zespole i komunikacji

  • dbanie o wygląd dań

  • praca w godzinach 10/11-22/23 (system zmianowy)

  • sumienność, dokładność, podejście do zadań z pasją i zaangażowaniem.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującym menu (burgery i pizza)

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Dbałość o estetykę serwowanych dań.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie

  • stabilne zatrudnienie

  • terminowe wynagrodzenie

  • fajną atmosferę w pracy

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV na adres e-mail: turczyniakdamian(małpa)gmail.com, a w tytule dopisz "Kucharz- Gęba w niebie". Do zobaczenia!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 911051956