2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Gdynia
  7. Wsparcie techniczne - Grabówek
Dodane 25 kwietnia 2024

Gdynia/Technika Serwisu/Elektronika/zatrudnimy

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Aktualnie poszukujemy na terenie Gdyni/okolic kandydatów na stanowisko: Serwisant/Technik Serwisu/Elektronik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu IT/fiskalnego. Asysta przy wszystkich etapach instalacji systemów sprzedaży. Nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu systemów sprzedaży

WYMAGANIA:

Znajomość architektury i konserwacji PC oraz zagadnień związanych z sieciami komputerowymi. Prawo jazdy kategorii B Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziana znajomość systemu Linux.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

znajomość zagadnień związanych z informatyką w handlu, znajomość języka angielskiego, duża wiedza o instalacjach elektrycznych

OFERUJEMY:

możliwość zdobycia unikalnej wiedzy technicznej konkurencyjne wynagrodzenie, dodatki płacowe nowoczesne narzędzia pracy, dużą liczbę profesjonalnych szkoleń technicznych, forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze szczegółowym opisem kariery zawodowej i zakresu pełnionych obowiązków. Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WarPol.Info dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 900815492