2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Katowice
  7. Kelner, barman, barista - Bogucice
Dodane 01 czerwca 2024

Gastro startup Viceversa.app

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Poszukujemy Mistrza Sprzedaży - Dołącz do Teamu Viceversa.app!

Cześć,

Na start dlaczego to ogłoszenie znalazło się właśnie tu?

Szukamy ludzi z doświadczeniem w gastro. Jeśli przeszedłeś/przeszłaś całą gastro ścieżkę kariery od sali sprzedaży, przez bar po stanowisko managerskie i coraz cześciej zastanawiasz się co dalej ? To ta oferta jest właśnie dal Ciebie!

My, Viceversa.app, jesteśmy tu, by redefiniować sposób, w jaki ludzie doświadczają miasta - od kulinarnych odkryć po kulturalne wydarzenia. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy młodej, energicznej osoby, która żyje rytmem miasta i chce wpływać na to, jak inni je poznają.

Czy to Ty?

Kuchnia, kultura, miejskie eventy - to Twoje naturalne środowisko.

Większość Twoich znajomych to ludzie z gastro świata

Znajomość najnowszych trendów miejskich i lifehackingu to Twój konik.

Masz ochotę dołączyć do startupu, gdzie Twoje działania mają realny wpływ.

Chcesz pracować w miejscu, które ceni mobilność, innowacje i bezpośredni kontakt z ludźmi.

Twoje przyszłe zadania:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów, którzy chcą być częścią miejskiej rewolucji.

Opracowywanie strategii sprzedażowych skrojonych na miarę naszej dynamicznej publiczności.

Budowanie relacji z lokalnymi przedsiębiorstwami i społecznością, aby wzmocnić naszą obecność w mieście.

Badanie i analizowanie trendów miejskich, aby nasza oferta zawsze była na czasie.

Co zyskujesz?

Szansę na rozwój w środowisku startupowym, gdzie szybkość i elastyczność to podstawa.

Możliwość nauki i doskonalenia umiejętności sprzedażowych pod okiem doświadczonych mentorów.

Pracę w otwartej, wspierającej kulturze, która celebruje kreatywność i innowacyjność.

Unikalną możliwość wpływania na miejski krajobraz i sposób, w jaki ludzie łączą się z miastem.

No to jak lecimy ? Prześlij nam swoje CV i opowiedz, jakie miejskie sekrety chciałbyś odkryć z Viceversa.app.

Czekamy na Ciebie, by razem tworzyć niezapomniane doświadczenia!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 920878773