2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bronowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Game Presenter/Ведущая игр/Prowadząca gier

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Presenter Gier

Poszukujemy otwartych, młodych i ambitnych, energicznych kobiet do pracy na stanowisku Presenter Gier.

Oferujemy pracę w centrum Krakowa z elastycznym grafikiem!

Warunki:

  • Harmonogram 5 do 2, z dniami wolnymi do wyboru;

  • Dwie zmiany do wyboru : dzienna i nocna;

  • W razie potrzeby zapewniamy zakwaterowanie;

  • Oficjalne zatrudnienie;

  • Wypłata: co 2 tygodnie;

  • Płatne szkolenia;

  • Praca w zespole z mentorem;

  • Rozwój kariery w firmie do mentorów i administratorów.

Wymagania:

  • Panny, wiek od 18 do 30 lat.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Zadania:

  • Komunikacja online z użytkownikami serwisu.

Jakie cechy chcemy widzieć u przyszłych pracowników?

  • chęć pracy i zarabiania pieniędzy

  • szybka nauka;

  • kreatywność i pomysłowość;

  • towarzyskość

Jeśli jesteś zainteresowana ofertą pracy, prosimy o pozostawienie CV w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Ведущая игр

Мы ищем открытых, молодых, амбициозных и энергичных девушек на работу ведущими игр.

Предлагаем работу в центре Кракова с гибким графиком!

Условия:

  • График 5 на 2, с выходными на выбор;

  • Две смены на выбор: дневная и ночная;

  • Предоставляем жилье при необходимости;

  • Официальное трудоустройство;

  • Выплаты : каждые 2 недели;

  • Оплачиваемый тренинг;

  • Работа в команде с наставником;

  • Карьерный рост внутри компании до наставников и админов.

Требования:

  • Девушки, возраст от 18 до 30 лет.

  • Базовые владения ПК.

  • Базовые знания английского языка.

Задачи:

  • Общение с пользователями сайта в режиме онлайн .

Какие качества мы хотим видеть в будущих сотрудниках?

  • желание работать и зарабатывать

  • быстрообучаемость;

  • креативность и смекалистость;

  • общительность

Если Вас заинтересовала вакансия , пожалуйста, оставьте свое CV для получения детальной информации.

Game presenter

We are looking for open-minded, young and ambitious, energetic ladies to work as Game Presenter.

We offer work in the center of Krakow with a flexible schedule!

Conditions:

  • Schedule 5 to 2, with days off to choose from;

  • Two shifts to choose from: day and night;

  • We provide accommodation if necessary;

  • Official employment;

  • Payments: every 2 weeks;

  • Paid training;

  • Working in a team with a mentor;

  • Career growth within the company to mentors and administrators.

Requirements:

  • Ladies, age from 18 to 30 years.

  • Basic PC proficiency.

  • Basic knowledge of English.

Tasks:

Online communication with site users.

What qualities do we want to see in future employees?

  • desire to work and earn money

  • quick learning;

  • creativity and ingenuity;

  • sociability

If you are interested in a vacancy, please leave your Resume for further information.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 914129611