2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

GAMA GYM FITNESS CLUB Powiśle, Handlowiec w dziale sprzedaży

Wynagrodzenie

2 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pogodnej i uśmiechniętej osoby do pracy w biurze w dziale sprzedaży w klubie fitness.

Zależy nam na osobie, która może pracować 4 h. Dwa, lub trzy dni w tygodniu.

Zmiany w tygodniu (Pon-Pt)

Godziny pracy: do ustalenia, przedział między 11:00 a 20:00

Wymagania:

  • swoboda w kontakcie telefonicznym z klientem

- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- zaangażowanie i odpowiedzialność

- wysoka kultura osobista oraz miłe usposobienie

- umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

- bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa klienta

- prowadzenie dokumentacji sprzedaży oraz bazy danych klientów

- sprzedaż usług klubu takich jak członkostwo oraz treningi personalne

Lokalizacja: Warszawa, Powiśle

Stawka 27,7 netto dla studenta + prowizja od sprzedaży oraz możliwość korzystania z siłowni, zajęcia fitness i strefy relaksu z sauną.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909337738