2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Wielkopolskie
  6. Programista - Kościan
Dodane 11 kwietnia 2024

Full-stack webdeveloper (Front-end) / Webmaster - e-commerce, idosell

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Sklep internetowy DMTrade & właściciel marki Spacetronik z uwagi na stały rozwój, poszukuje kandydata na stanowisko programisty/webdevelopera/webmastera.

Miejsce pracy: Kościan (praca stacjonarna lub hybrydowa)

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Optymalizacja pod kątem SEO

  • Tworzenie i rozwój sklepów/stron inernetowych na różnych CMS (głównie idosell oraz KQS)

  • Wdrażanie modyfikacji w istniejących serwisach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS

  • Umiejętność tworzenia responsywnych stron www

  • Znajomość JS, jQuery

  • Znajomość języka angielskiego (min. w piśmie)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Pomysłowość, komunikatywność i samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość systemu IAI (IdoSell)

  • Znajomość SEO

  • Znajomość PHP

  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Searchconsole, Semstorm, Senuto)

  • Znajomość baz danych MySQL

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o bardzo mocno ugruntowanej pozycji na rynku, a mimo to ciągle się rozwijającej, będącej liderem na skalę kraju w wielu branżach;

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę stacjonarną w Kościanie w g. 8-16 lub hybrydową

  • Umowę o pracę na pełen lub rozliczanie na podstawie umowy B2B

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 911066259