2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Warszawa
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Praga-Południe
Dodane 12 czerwca 2024

Front Office/ Recepcjonistka w Klinice Włosa

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Włosa SecondHair poszukuje osoby na stanowisko Front Office/ Recepcjonistka

Profil kandydata:

- pozytywne usposobienie, świadczenie usług dla gości w sposób stale przyjemny i profesjonalny

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu

- sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków:

  • umawianie i potwierdzenia wizyt i konsultacji

  • organizacja pracy salonu

  • dbanie o dobry wygląd salonu

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • składanie zamówień na zaopatrzenie

  • inne prace zlecone

Praca zgodnie z grafikiem (w systemie zmianowym 8-16 lub 12-20 i co druga sobota 8-15.

Prosimy o przesłanie CV w ramach OLX.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy

secondhair.pl

rokoko.com.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 805852763