2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Frezer uniwersalny, Tokarz konwencjonalny

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LERG PET Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną działającą w branży recyklingu, produkcji części zamiennych i relokacji maszyn.

W związku z planami inwestycyjnymi i ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowiska:

1. TOKARZ KONWENCJONALNY

2. FREZER UNIWERSALNY

Zakres obowiązków

  • TOKARZ - Obróbka na tokarce konwencjonalnej

  • TOKARZ - Toczenie elementów zgodnie z rysunkami technicznymi

  • FREZER - Obróbka na frezarce uniwersalne

  • FREZER - Frezowanie elementów zgodnie z rysunkami technicznymi

  • Kontrolowanie stanu technicznego maszyn na stanowisku pracy

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie lub doświadczenie techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet medyczny

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w rozwijającej się polskiej firmie

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 822305956