2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sokołów Podlaski
Dodane 02 maja 2024

Frezer / Tokarz StalFa

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem firma STALFA Sp .z o.o. w Sokołowie Podlaskim - Międzynarodowy Producent Konstrukcji Stalowych, istniejący na rynku od 27 lat poszukuje kandydatów na stanowisko tokarz/frezer.

Zakres obowiązków:

  • prace przy obsłudze maszyn i narzędzi do obróbki stali/lub aluminium;

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe;

  • znajomość przyrządów pomiarowych ( suwmiarka);

  • znajomość rysunku technicznego;

  • samodzielność;

  • dokładność;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • szkolenia doskonalące;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • system benefitów;

  • korzystna lokalizacja.

Przesłanie CV bądź innych dokumentów aplikacyjnych stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych przez Stalfa Sp. z o.o. (ul. Oleksiaka Wichury 2,

08-300 Sokołów Podlaski) w celu prowadzenia bieżących procesów rekrutacyjnych.

W każdym momencie masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody.

Administratorem danych osobowych będzie Stalfa Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie Podlaskim. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacji.

Przed przesłaniem dokumentów oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępną w zakładce zastrzeżenia prawne na www.polimex-mostostal.pl. Wysyłanie CV potwierdza zapoznanie się z tymi informacjami.

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 621695212