2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 26 kwietnia 2024

Frezer, operator, programista CNC Obróbka skrawaniem

Wynagrodzenie

5 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Poszukujemy operatorów, ustawiaczy, programistów do obsługi frezarek CNC (sterowanie Haas, Heidenhain). W parku maszyn mamy również tokarki CNC i podstawowe maszyny konwencjonalne. W trakcie pracy wymagamy nauczenia się obsługi wszystkich naszych maszyn.

Praca w Tychach. Produkcja jednostkowa lub małoseryjna.

Praca obecnie na jedną zmianę w godzinach 6-14. Planowany jest rozruch drugiej zmiany w najbliższym czasie.

Ogólny zakres obowiązków i wymaganych umiejętności:

  • obsługa obrabiarek skrawających CNC lub konwencjonalnych,

  • czytanie rysunku technicznego,

  • znajomość G-kodu (operator CNC),

  • produkcja detali wymagających programowania CAM na podstawie przygotowanego programu,

  • programowanie prostych detali na maszynie,

  • prace przygotowawczo wykończeniowe,

  • prace ślusarskie związane z wykonaniem części,

  • osoba samodzielna posiadająca doświadczenie.

Mile widziane:

  • umiejętność programowania CAM w Fusion360 lub SprutCAM,

  • znajomość mechaniki.

Wynagrodzenie 3900-5400zł netto w zależności od doświadczenia i samodzielności w pracy.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 823473627