2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 20 maja 2024

Frezer – operator maszyn CNC_Radom_Techmatik S.A.

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce zatrudnienia: Radom, ul. Żółkiewskiego 131/133

Techmatik S.A.

Kim jesteśmy:

Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i zaangażowanie. Techmatik jest liderem w zakresie produkcji maszyn oraz form do kostki brukowej i wibroprasowanych wyrobów betonowych. Nasza marka rozpoznawalna jest w ponad 30 krajach na świecie.

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie, aktualnie nasz zespół liczy ponad 450 osób.

Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nasi pracownicy mają realne możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

Nieustannie się rozwijając szukamy osób chętnych na stanowisko:

Frezer – operator maszyn CNC

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC ze sterownikiem Fanuc lub Heidenhein

  • Ustawianie maszyny zgodnie z parametrami na podstawie rysunku technicznego

  • Samodzielne wykonanie wszystkich koniecznych operacji – definiowanie, ustawienie i pomiar

  • Kontrola gotowych detali

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC min. 2 lata

  • Znajomości oprogramowania Fanuc lub Heidenhein

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • FitProfit - dofinansowanie zajęć sportowych

  • Premie świąteczne dla pracowników

  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników

  • Program premiowy dla pracowników

  • Kursy i szkolenia

  • Ubezpieczenia na życie - możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach

  • Udział w losowaniu darmowych biletów na mecze domowe Radomiaka

  • Program rekomendacji pracowników

  • Prezenty z okazji narodzin dziecka pracownika

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Prezenty jubileuszowe dla pracowników

  • Możliwość uzyskania uprawnień

Zgodnie z przepisami RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)) oraz Ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Ustawa z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych1)2), Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Techmatik S.A.”

 Odwiedź naszą zakładkę Kariera www.techmatik.pl/kariera

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Techmatik S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 885470657