2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warka
Dodane 09 kwietnia 2024

Frezer operator CNC

Lokalizacja

Warka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis Opis stanowiska: w Firmie MCMET Sp.z o.o. samodzielna praca na maszynie numerycznej, sterowanie Fanuc, Heidenhain 620, Heidenhain 530 poprawa i edycja programów, uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia (wymóg konieczny) prawidłową realizację procesu na obrabiarce precyzyjne wykonywanie detali jednostkowych z dbałością o jakość i estetykę wykonywanej pracy godziny pracy do ustalenia 6-14 lub 14-22 Wymagania: doświadczenie jako operator maszyn CNC minimum 2 lata (wymóg konieczny) znajomość narzędzi skrawających i pomiarowych znajomość technologii wykonania wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, Oferujemy: pracę z wykorzystaniem nowych maszyn i narzędzi atrakcyjne warunki zatrudnienia umowę o pracę

Siedziba firmy Żelazna Nowa 6

Lokalizacja

Warka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warka
ID: 800335364