2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Psie Pole
Rekrutacja
Dodane 25 kwietnia 2024

Frezer CNC (Narzędziownia)

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • ustawianie i obsługa pionowych centrów obróbkowych CNC;

  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;

  • samokontrola wykonywanych części i detali.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC;

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym;

  • mile widziana umiejętność obsługi frezarek HAAS na sterowaniu G-kod oraz AGIE na sterowaniu Heidenhain​.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;

  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;

  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;

  • szeroki pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 911005333