2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdynia
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 18 czerwca 2024

Francja- Tłumacz j.francuskiego dla grupy pracowników

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

OPIS

Poszukujemy osób ze znajomością j.francuskiego do pomocy przy naszej grupie malarzy/piaskarzy. Nasz klient jest głównym operatorem w sektorze obróbki powierzchni i

powłok przemysłowych we Francji i za granicą od ponad 70 lat.

Zapewniamy szeroki zakres usług, aby spełnić wszystkie wymagania

naszych klientów.

Region: Grandpuits albo Rouen

Start: 24.06.24

Obowiązki:

  • Praca polega na codziennym kontakcie z klientem i przekazywaniu wszelkich niezbędnych ustaleń naszym pracownikom - opiekun grupy. Pomoc w wykonywanych pracach przy malowaniu oraz piaskowaniu.

  • Wdrożenie na miejscu i przygotowanie stanowiskowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z naszą francuską firmą na podstawie przepisów francuskiego prawa pracy

  • Wynagrodzenie od 3100 euro netto / 48 h tygodniowo

  • Dobrej jakości zakwaterowanie zapewnione i opłacone

  • Transport do pracy - samochody służbowe

  • Płatność miesięczna w € do 12 dnia każdego miesiąca bez opóźnień

  • Możliwe tygodniowe zaliczki

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora (pomoc w urzędach, ubezpieczenie, itp.)

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 787689991