2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 18 czerwca 2024

FRANCJA Operator CNC od 2700 € netto/miesiąc

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Nasz klient dostawca złożonych narzędzi na zamówienie (formy,

podstawy obrotowe, innowacyjne technologie) do skomplikowanych

elementów plastikowych.

Opis stanowiska :

  • Praca na maszynach sterowanych numerycznie z systemem

FANUC lub HEIDENHAIN

  • Kontrola jakości przy użyciu narzędzi pomiarowych

Wymagania :

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Samodzielne operowanie i ustawianie frezarek/tokarek.

  • Programowanie z pulpity w systemach Fanuc i Heidenhain

    (wystarczy znajomość 1ego z nich) CNC

  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

  • Długoterminowa pracę z pierwszą umową próbną na 2 tygodnie

  • Wynagrodzenie od 2700 euro netto msc/ 38 h tygodniowo

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • Możliwość rozwoju i kariery zawodowej

  • Zorganizowane wsparcie i transport

  • Dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu

  • Umowa na prawie francuskim z dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym po 4 miesiącach pracy

  • Wypłata wynagrodzenia nie później niż 12 dnia każdego miesiąca

  • Cotygodniowe zaliczki

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 826821544