2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdynia
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

FRANCJA - monter izolacji przemysłowych

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Aktualnie poszukujemy monterów izolacji, doświadczonych w montażu przemysłowym, przywiązujących wagę do jakości i bezpieczeństwa.

Będziesz także musiał znać główne materiały stosowane w izolacji przemysłowej.

Będziesz w zespole naszego polskiego lidera zespołu, który zna język francuski.

Prace nowe i remontowe

Główne zadania:

- przycinanie, i dopasowywanie materiałów do izolowanych elementów (zbiorniki, itp.).

- dostarczanie materiałów na plac budowy.

- demontaż istniejącej izolacji (w przypadku renowacji)

- demontaż i ponowny montaż stali zgodnie z dostarczonymi instrukcjami i planami

Oferujemy:

-           Długoterminowy projekt u naszego klienta (pierwsza umowa na 2 tygodnie, kolejne przedłużane co miesiąc)

- Możliwość urlopu w zależności od potrzeb

- Wypłatę wynagrodzenia w € do 12 go dnia każdego miesiąca

  • WYNAGRODZENIE - 40 godzin tygodniowo - 4300 euro netto

  • 80 € netto za dzień kalendarzowy

    Ta dieta ma pokryć koszty transportu Polska- Francja oraz na miejscu i koszt zakwaterowania

    Twój polski lider zespołu (ze znajomością języka francuskiego) pomoże w znalezieniu zakwaterowania.

    Jedna podróż w obie strony płatna przez 4 tygodnie

- Cotygodniowe zaliczki – przelewy wychodzą co poniedziałek

- Własny sprzęt bezpieczeństwa

- Francuską umowę o pracę

- Francuskie ubezpieczenie

- Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po 4 miesiącach pracy

- Możliwość rozwoju i kariery zawodowej – szef ekipy, rekruter lub manager

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aktualnego CV na nasz adres mailowy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 870735782