2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Czyżyny
Dodane 02 maja 2024

Fotolaborant/Sprzedawca/Fotograf - KODAK KRAKÓW

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko Foto-laborant, specjalista ds. obsługi w laboratoriach fotograficznych Kodak w Krakowie.

OFERUJEMY SZKOLENIE W RAMACH ZATRUDNIENIA !

Wymagania:

Gotowość do natychmiastowego odbycia szkolenia i podjęcia pracy-warunek konieczny

Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie

pozytywne uosobienie, umiejętność pracy z klientem

praca w środowisku Windows

podstawowa znajomość Adobe Photoshop

znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny fotografii portretowej

poczucie estetyki

gotowość do pracy w wybrane weekendy

Obowiązki:

kompleksowa obsługa zakładu fotograficznego

wykonywanie i obróbka zdjęć do dokumentów

obsługa mini-laba fotograficznego i skanera

obsługa klienta, przyjmowanie i realizacja zleceń

utrzymywanie czystości na miejscu pracy

Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach umowy zlecenie na okres próbny, następnie umowa

o pracę w systemie 12h (12-13 dni w miesiącu)

wynagrodzenie podstawowe + premia

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 732705291