2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radziejowice-Parcel
Dodane 14 maja 2024

Formierz - odlewnik metali / ślusarz w odlewni

Wynagrodzenie

7 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radziejowice-Parcel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Odlewnia żeliwa GRACJA zatrudni na stanowisko : Formierz-odlewnik metali

Również możliwe zatrudnienie do przyuczenia bez doświadczenia.

Miejsce pracy: Radziejowice-Parcel

ZADANIA:

·Formowanie ręczne w masie formierskiej piaskowej (bentonitowej)

·Formowanie maszynowe w masie formierskiej piaskowej (bentonitowej)

·Zalewanie skrzynek formierskich ciekłym metalem

·Wybijanie odlewów ze skrzynek formierskich

·Doraźnie: prace szlifiersko-ślusarskie

WYMAGANIA:

·Dyspozycyjność

·Chęć do pracy

 ·Doświadczenie na podobnym stanowisku, ewentualnie przyuczymy do zawodu

OFERUJEMY:

·Stałe zatrudnienie na umowę o pracę, nie ma umowy zlecenia

·Pracę na 1 zmianę

·Pracę w dobrej, spokojnej atmosferze, w małej firmie rodzinnej

·Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·Konkurencyjne wynagrodzenie

·Urlop wypoczynkowy – 2 tygodnie w wakacje, 2 tygodnie w okresie świąteczno-noworocznym

Lokalizacja

Radziejowice-Parcel,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radziejowice-Parcel
ID: 772583431