2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Pomorskie
  5. Franczyza / Własna firma - Starogard Gdański
Dodane 04 kwietnia 2024

Florystka/Sprzedawca w sklepie z dekoracjami

Lokalizacja

Starogard Gdański

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Gardenia, ul. Skarszewska 4b 83-200 Starogard Gdański

Gardenia, branża dekoracji wnętrz i florystyki, poszukuje kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Florystka/Sprzedawca. Jesteśmy miejscem, które przenosi piękno natury do wnętrz naszych klientów, oferując unikalne kompozycje kwiatowe i dekoracje. Dołącz do naszego zespołu i pomóż tworzyć wyjątkową atmosferę w domach i miejscach pracy naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i realizacja kompozycji kwiatowych.

  • Profesjonalna obsługa klienta i doradztwo w zakresie doboru dekoracji i kompozycji kwiatowych.

  • Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję produktów.

  • Pielęgnacja roślin doniczkowych oraz dbanie o świeżość kwiatów w sklepie.

  • Utrzymywanie porządku i estetyki w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane w kierunku florystyki lub pokrewnym.

  • Znajomość trendów w dekoracji wnętrz i florystyce.

  • Poczucie estetyki i kreatywność w tworzeniu kompozycji.

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę na pół etatu w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole pasjonatów dekoracji i florystyki.

  • Zniżki na produkty oferowane przez sklep.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail z dopiskiem "Florystka/Sprzedawca" w tytule wiadomości.

Umowa o pracę na okresie próbnym 1/4 etatu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i pomóż tworzyć miejsce pełne piękna i harmonii!

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 909441380