2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 21 kwietnia 2024

Florystka/Florysta - Praca W Kwiaciarni

Wynagrodzenie

31 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się kwiaciarnią, która ceni sobie pasję do kwiatów, kreatywność i wysoką jakość usług. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego Florysty/Florystki. (po opkresie próbnym 28-31 złotych netto/h)

Wymagania:

 • Doświadczenie w pracy jako Florysta/Florystka (mile widziane minimum 2 lata doświadczenia)

 • Znajomość różnych technik układania bukietów i kompozycji kwiatowych

 • Kreatywność i umiejętność dostosowywania się do indywidualnych preferencji klientów

 • Umiejętność pracy w zespole

 • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Obowiązki:

 • Tworzenie unikalnych i atrakcyjnych bukietów oraz dekoracji kwiatowych

 • Dbanie o świeżość i estetykę ekspozycji kwiatów w sklepie

 • Współpraca z zespołem w realizacji zamówień i projektów specjalnych

 • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami

Oferujemy:

 • Pracę w dynamicznym i kreatywnym środowisku

 • Możliwość rozwijania swoich umiejętności florystycznych

 • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (po opkresie próbnym 28-31 złotych netto/h)

Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV i zdjeć Twoich bukietów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 852409804