2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Łochów
Dodane 23 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta Węgrów, Łochów i okolice (rehabilitacja domowa)

Wynagrodzenie

60 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku fizjoterapeuty w warunkach domowych.

Opis stanowiska: Wykonywanie wizyt i zabiegów fizjoterapeutycznych w warunkach domowych dla pacjentów na terenie miasta Łochów, Węgrów i okolic (zakres terytorium do ustalenia), w ramach kontraktu z NFZ.

Wymagania:

  • wykształcenie: ukończone studia magisterskie lub licencjackie w zakresie fizjoterapii,

  • prawo wykonywania zawodu (PWZ),

  • szeroka wiedza w zakresie rehabilitacji i umiejętność interpretacji stanu zdrowia,

  • sumienna organizacja pracy,

  • mile widziane: prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • kontrakt B2B/umowa zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość udostępnienia auta służbowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. w celu realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści CV o umieszczenie następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Wyżej wymienione zgody są dobrowolne i można je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem: https:www.kriosonik.pl/wp-content/uploads/2015/08/obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf

Lokalizacja

Łochów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łochów
ID: 913921143