2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Chorzów
Dodane 23 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym (Chorzów)

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare  - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Fizjoterapeuta w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

- wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w zakładzie opiekuńczo-leczniczym (pacjenci przewlekle chorzy oraz wentylowani mechanicznie)

- współpraca z pozostałym personelem medycznym,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

- dyplom ukończenia studiów wyższych w dziedzinie fizjoterapii,

- otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

- życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość,

- sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy,

- zaangażowanie oraz odpowiedzialność

- mile widziana znajomość metody PNF

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- praca od poniedziałku do piątku w stabilnej firmie

- czas pracy 7 godzin 35 minut

CV prosimy przesyłać za pomocą formularza aplikacyjnego

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest BetaMed S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Barbary 21, 40-053 Katowice, adres do doręczeń: ulica Racławicka 20A, 41-506 Chorzów. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, która została wyrażona poprzez wysłanie nam swojego zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Żądania możesz dokonać, kontaktując się z BetaMed S.A. za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 906246436