2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Kujawsko-pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Toruń
Dodane 08 kwietnia 2024

Fizjoterapeuta w ŚDS "Arkadia"

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko fizjoterapeuty w ŚDS Arkadia w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie 80D, który wspiera dorosłe osoby z niepełnosprawnością wieloraką i sprzężoną.

Zakres obowiązków:

  • realizacja fizjoterapii indywidualnej na rzecz osób z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi

  • dzienne opracowywanie dokumentacji prowadzonej fizjoterapii

  • współpraca z uczestnikami i ich rodzinami

  • pomoc w karmieniu uczestników

  • korzystanie w pracy z narzędzi komunikacyjnych AAC (zapewniamy przeszkolenie)

  • inne zadania zlecone przez kierownika

Nasze wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów wyższych z fizjoterapii

  • prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

  • doświadczenie w pracy na stanowisku fizjoterapeuty

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i odwaga w poszukiwaniu rozwiązań terapeutycznych

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 901251475